Leczenie

LECZENIE

Dostrzegając potrzebę istnienia w naszym regionie nowoczesnych metod leczenia chorób kręgosłupa oraz kierując się ideą niesienia pomocy ludziom cierpiącym, stworzyliśmy Śląskie Centrum Maloinwazyjnej i Endoskopowej Chirurgii Kręgosłupa.

Centrum to wyposażone zostało we wszystkie urządzenia i narzędzia, potrzebne neurochirurgowi, specjaliście z zakresu małoinwazyjnych technik operacyjnych kręgosłupa, do leczenia chorych.

Powierzyliśmy w ręce specjalistów najnowszej generacji systemy endoskopowe, wraz z torem wizyjnym i narzędziami, system fluoroskopii RTG (ramię ”C”, wyposażone w opcję wizualizacji w czasie realnym i archiwizacji danych w nowoczesnym systemie elektronicznym), wielo-profilowy kręgosłupowy zestaw do metody IDET (Intra-discal Elektro-Therma-Therapy), współpracującym z systemem endoskopowym, oraz laser. Do współpracy i realizacji celów wyznaczonych Śląckiemu Centrum Małoinwazyjnej i Endoskopowej Chirurgii Kręgosłupa zaprosiliśmy grupę klinicystów – neurochirurgów, którą kieruje dr n. med, adiunkt Katedry i Kliniki Neurochirurgii, Stanisław J. Kwiek.

Satysfakcja pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa, zwłaszcza dyskopatią, leczonych do tej pory w Śląskim Centrum Maloinwazyjnej i Endoskopowej Chirurgii Kręgosłupa skłania nas do zaproponowania naszej pomocy chorym z całego kraju, jak również pacjentom z innych krajów Unii Europejskiej..

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image